Düğün Dansı

Düğün Dansı Kursumuz size ve öğretmenimize uygun gün ve saatte özel ders şeklinde yapılmaktadır. Öğretmenimiz ve öğrencilerimizin belirleyeceği saat aralığında düğüne yaklaşan süre boyunca eğitim devam ettirilir.

Evlenecek olan çiftlerin en büyük arzusu, güzel bir düğün organizasyonudur. Bir düğünün en özel anlarından biride düğün dansıdır. İlk dansınızın unutulmaz bir şekilde olmasının yolu da profesyonel anlamda bir dans eğitimidir.

İstediğiniz müzik eşliğinde, sizlere uygun koreografi, uzman öğretmenlerimiz tarafından şekillendirilmektedir. Düğünüme çok az kaldı diye düşünebilirsiniz. Çiftlerimizin düğünlerine kalan sürede göz önünde bulundurularak öğretmenlerimiz ile birlikte uygun ders programları da oluşturulabilir.

Ön Kayıt

Ön kayıt olduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Düğün Dansı Hakkında

Düğün gününüzü hem kendiniz hem de misafirleriniz için unutulmaz kılmanın yolu danstan geçiyor. Aman canım iki sağa iki sola salındık mı tamam demeyen, gerçekten eğlenmek ve unutulmaz bir anı sahibi olmak isteyen çiftlerdenseniz dans dersi almaya karar vermiş olmalısınız.

Öncelikle en çok sorulan soruyla başlayalım. Düğün dansı özel bir dans türü değildir. Düğünde misafirlerinize aşkınızı gösteren sembolik bir ilk dans olduğu için adına düğün dansı denmiştir. Düğününüzde herhangi bir dans türünde dans edebilirsiniz. Yani ilk dans ne olmalı diye düşünmek yerine biz nasıl bir eğlence düzenlemek istiyoruz daha doğru bir soru olacaktır.

Ne kadar dans türü varsa hepsi düğün dansı olarak yapılabilir. Genel olarak vals, tango ve slow dans en çok tercih edilen ilk dans çeşitleri olarak bilinir. Ama hareketli dansları seven bir çiftseniz salsa, twist veya cha cha yapabilir, yöresel danslarla akrabalarınızı coşturabilir, hatta breakdance türünde ilk dans koreografileri bile hazırlayabilirsiniz.